SMART BOX і SMART SOCKET

Останній час ми спостерігаємо необхідність в розширенні функціоналу та модернізації електрозаправочних станцій попередніх поколінь.

Для рішения даних задач наші разробники знайшли вихід - обладнання SMART BOX.

А для необхідності індивідуального управління зарядною станцією при комерційнім використуванні - рішення SMART SOCKET.

SMART BOX – «інтелектуальне» обладнання для електрозаправки, розроблене спеціалістами UGV Chargers. Іншими словами - це розумний комунікаційний модуль для управління зарядними станціями з відсутньою системою управління. SMART BOX монтується безпосередньо на електрозаправочну станцію та здійснює:

 • онлайн відображення статуса станції
 • управління кожним із портів станції
 • безготівковий білінг
 • детальну статистику по роботі станції

SMART SOCKET – це зарядна розетка для електромобіля, що надає індивідуальний доступ конкретному користувачу за допомогою RFID – картки. В комплекті зі SMART BOX дозволяє організувати економічную систему зарядки електромобіля на паркінгу, в багатоквартирному будинку.

Таким чином для заправки електромобіля його власнику необхідно мінімальне обладнання у вигляді SMART SOCKET, членства в мережі UGV Chargers та RFID – картки:

 • силова розетка закритого типу на 16 А
 • не потребує посиленої електричної проводки
 • повноцінний процес зарядки
 • контроль процесу зарядки в мобільному додатку
 • контроль процесу зарядки в мобільнім додатку
 • RFID – картка UGV Chargers для доступу до заправки
 • індивідуальний доступ до розетки

Фахівці UGV Chargers встановлять  обладнання, здійснять як його налаштування, підключення до мережі електрозаправок, так й його наступне обслуговування.

Як отримати прибуток?

Дане бюджетне електрозаправочне обладнання може використовуватись на паркінгах та во дворах житлових будинків, окремих парковках для автомобілей з метою організації точки для зарядки електромобілів, або модернізації застарілого обладнання. Пропонуємо вам інвестувати в проект, який буде приносити прибуток протягом тривалого часу, навіть з невеликим стартовим капіталом.

Розрахунок окупності обладнання SMART BOX та SMART SOCKET.

Для організації точок зарядки на паркінгах житлових комплексів, UGV Chargers розробило розумне бюджетне рішення. Ключовим обладнанням є SMART BOX (розумна розетка).

Витрати на придбання та установку SMART BOX та SMART SOCKET
Вартість Smart Box на 5 ліній
700 $
Вартість Smart Socket, необхідна кількість 5 шт
100 $
Лінія на підключення (50 м)
169 $
Роботи по підключенню
200 $
Загалом витрати:
1 169 $ або 234 $ за точку зарядки

Таким чином, даний варіант такой вариант оснащення точки зарядки електрозаправочним обладнанням дешевше, ніж стандартне оснащення паркомісця окремою зарядною станцією.

Примітка: Вартість обладнання, електроенергії може змінюватись. Тому для більш точного розрахунку окупності обладнання радимо вами звернутись до менеджерів з розвитку UGV Chargers або самостійно використовувати дану формулу для розрахунку.