Факт, що інфраструктура зарядних станцій для електромобілів розвивається в основному серед бізнес-об'єктів, локаціях для відпочинку, торгово-сервісних центрах. Звичайно, це зручно, якщо ви приїхали на обслуговування, на святковий захід і кілька годин ваш електромобіль може заряджатися від стаціонарної електрозаправки.
Але в будні дні електромобіль теж вимагає заправки, причому щоденної.
Зарядка електромобіля в дломашніх умовах незручна з точки зору її розташування, підключення до неї електромобіля, та й часом зарядки батареї.

UGV Chargers пропонує власні рішення для організації зарядної станції для електромобіля дома або на придомовій території.

logo

UGV Chargers пропонує власні рішення для організації зарядної станції для електромобіля дома або на придомовій території.

Де розташувати персональну зарядну станцію для електромобіля?

установка власної зарядки в гаражі, паркінгу та приватному будинку

Якщо ви прийняли рішення встановити зарядну станцію для електромобіля на паркінгу житлового комплексу, багатоквартирного будинку або в гаражі, в такому випадку ми пропонуємо вам купити електрозаправку у виробника.

Але, аби уникнути помилок і появи додаткових робіт, пропонуємо разом передбачити наступні нюанси при установці електрозаправки:

  • можливості електричної системи витримувати додаткове джерело споживання електроенергії. Сила струму на виділеній електролінії для установки електрозаправного обладнання для домашнього користування повинна становити не менше 32 А.

  • в разі, якщо потужність електричної системи локації, де ви плануєте встановлювати електрозаправку не зможе забезпечити роботу електрозаправочної станціии, вам необхідно проводити додаткову електричну лінію з силою струму не менше 32 А. Або можливепопереднє налаштування обмеження сили струму безпосередньо в зарядної станції - виконується при установці станції. Тут слід враховувати, що час зарядки електромобіля збільшиться у зв'язку зі зменшенням максимально допустимої сили струму.

  • продумати організацію місця установки електрозаправної станції: установку підставки або основи під станцію.

  • ви плануєте вуличне розміщення станції або всередині приміщення (паркінг, гараж) - передбачте необхідність додаткового захисту станції від погодних умов при вуличній установці.

  • прорахувати необхідну потужність електрозаправні станції. Це важливо передбачити для можливості зарядки різних марок електромобілів. Існуючі стандартні потужності станцій - 7 кВт і 22 кВт. Наприклад для зарядки Nissan Leaf необхідна електрозаправна станція потужністю 7 кВт, при зарядці Tesla для американського ринку - 7 кВт, а вже Tesla під європейців заряджається при 22 кВт, для RENAULT - 22 кВт.

  • розрахувати необхідну комплектацію електрозаправки для можливості зарядки електромобілів з різними зарядними роз'ємами і типами зарядок. Електрозаправка UGV Chargers передбачає комплектацію різними конфігураціями портів: розеткою - Type 2, кабелем Type 1, кабелем Type 2. Тобто якщо електромобілі, які будуть заряджатися на даній колективній електрозаправній станції житлового будинку мають різні зарядні роз'єми, підтримують різні типи зарядок (1/3-фазні), то передбачена комплектація електрозаправки різними варіантами роз'ємів - підійде для всіх типів електромобілів. Або ж, на електрозаправках зможе одночасно заправлятися кілька електрокарів.

  • в разі колективного користування електрозаправною станцією мешканцями будинку, то облік зарядних сесій по кожному користувачеві просто необхідний. В кінці кожного місяця на виділену лінію електропередач буде виставлятися рахунок за спожиту електроенергію, та без статистики тут буде складно зрозуміти хто з власників електромобіля скільки споживав електроенергії в поточному місяці. Функція статистики доступна в Особистому кабінеті адміністратора станції програмного сервісу UGV Chargers

Техничгі характеристики домашньої електрозаправки UGV Chargers

Ми виробляємо електрозаправки з урахуванням індивідуальних вимог, і ви можете замовити домашню зарядну станцію для електромобіля за вашим індивідуальним дизайном і комплектацією.

Наші зарядні станції мають водонепроникний ударостійкий корпус, можлива установка відеоспостереження.

Для зарядки електромобіля у дворі, в паркінгу житлових комплексів ми можемо запропонувати інші унікальні рішення по електрозаправному обладнанню, такі як SMART SOCKET, паркувальний бар'єр.

Крім виробництва, ми здійснюємо монтаж, підключення станції до мережі електрозаправок і подальше її обслуговування.